Demolli i shkruan Jodie Paytonit

Boksi

Demolli i shkruan Jodie Paytonit

Nga: K. Goca Më: 26 mars 2020 Në ora: 15:49
Demolli i shkruan Jodie Paytonit

Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, i drejtohet me një letër AIBA-së, përkatësisht përgjegjësit të garës evropiane kualifikuese për Lojërat Olimpike, që u mbajtën në Londër. 

“I nderuari Jodie Payton.

Shpresoj se kjo email ju gjen mirë dhe të shëndetshëm.

Me të vërtetë më vjen keq që aktiviteti i përmendur është anuluar për shkak të Covid 19. Shpresoj se situata do të përmirësohet së shpejti.

Po ju shkruaj këtë email për të kërkuar rimbursimin për akomodim, ditë që nuk janë përdorur nga Ekipi ynë.
Siç e dini ne kemi bërë pagesa të plotë, bazuar në faturën tuaj”, i shkruan Demolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat