Arrihet marrëveshja për super meçin - Bota Sot
Arrihet marrëveshja për super meçin

Boksi

Arrihet marrëveshja për super meçin

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 17:39
Arrihet marrëveshja për super meçin

Është arritur marrëveshje për super përballjen në boks ndërmjet Anthony Joshua dhe Tyson Fury, transmeton Insporti.com.

Agjenti i njohur anglez, Eddie Hearn ka njoftuar se është arritur marrëveshja për këtë përballje.

Marrëveshja është që të luhen dy meçe, pra do të ekzistojë e drejta e revanshit.

 “Ne jemi në një situatë të mirë. Në parim të dy djemtë janë pajtuar për këto përballje. Do të jenë dy meçe që do të zhvillohen,” ka thënë Hearn.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat