Ndihmohen dy klube të boksit të Kosovës

Boksi

Ndihmohen dy klube të boksit të Kosovës

Nga: K.G. Më: 18 shtator 2020 Në ora: 11:31
Shefki Bogujevci, trajner në KB Fushë Kosova

Federata e Boksit të Kosovës, përmes zëdhënësit të saj, Latif Demolli, konfirmon se dy klube janë ndihmuar nga një bashkëatdhetarë zemër mirë.

“Bashkëatdhetari dhe trajneri i boksit në diasporë i cili jeton dhe vepron në Zvicër dhe dëshiron të mbetet anonim ndihmoi dy klube të boksit KB Fushë Kosova dhe klubin e ri Dardanët.

Ai i ka ndihmuar me rekuizita sportive të boksit.

Image

Marigona Beadini, trajnere në KB Dardanët

Kjo nuk është hera e parë që ndihmon klubet dhe premton se çdo vit do ta ndihmoj nga një klub të boksit në Kosovë”, njofton Demolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat