Zefi triumfon kundër Bazargur Jugderit

Boksi

Zefi triumfon kundër Bazargur Jugderit

Nga: K.G. Më: 25 shtator 2020 Në ora: 22:34
Zefi triumfon kundër Bazargur Jugderit

Boksieri nga Kosova, Edmond Zefi, shënoi fitore të madhe në boksin profesionist.

“Përmbyllja e meçit të 6-të të Edmond Zefit ishte me fitoren e radhës.

Edmondi edhe një herë tregoj talentin e tij ku mundi kundërshtarin e tij Bazargur Jugder.

Nuk do te ndalem asnjëherë së punuari që Edmondi të ec drejt rrugës se suksesit.

Falënderoj nga zemra të gjithë bashkëpunëtorët dhe përkrahësit që ishin afër Edmondit në këto momente sepse përkrahja për një sportist është motivim që të punohet edhe më shumë”, ka thënë Muharrem Gjocaj, ish boksier i gjeneratës së artë të Prishtinës në vitet e 80-ta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat