Kosova synon rezultate të mira në Turqi

Boksi

Kosova synon rezultate të mira në Turqi

Nga: K.G. Më: 10 prill 2021 Në ora: 12:05
Kosova synon rezultate të mira në Turqi

Kombëtarja e Kosovë po merr pjesë në turneun ndërkombëtar “Turkish Open” në Stamboll. 

Synimi i garuesve tanë janë rezultatet sa më të mira, që të kthehen me medalje nga ky turne jashtëzakonisht i fortë. 

Fatmir Makolli, kryetar i Federatës së Kick-Box-i të Kosovës, tha se garuesit janë mirë të përgatitur dhe beson në suksese.  

Image

“Kombëtarja jonë po merr pjesë me tete garues në turneun në Turqi”, thotë Makolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat