Boksierja provokon, zhvishet...

Boksi

Boksierja provokon, zhvishet...

Nga: K.G. Më: 10 prill 2021 Në ora: 19:14
Boksierja provokon, zhvishet...

Në prag të meçit mes Ebani Bridges dhe Shannon Courtney, ndodhi diçka e pazakontë, që të kujtonte më shumë një striptiz. 

Boksierja australiane Ebani Bridges (34 vjeçe) erdh në matjen zyrtare kundër britanikes Shannon Courtney dhe me të brendshme provokuese.

Para se ajo të shkelte në peshore, Bridges hoqi pjesën e poshtme të rrobave të saj dhe në atë moment, të gjithë sytë ishin drejt saj. 

Pronari i Mechrum Boxing dhe promovuesi i famshëm Eddie Hern nuk dinin se ku të shikonin. 

Adhuruesit e arteve marciale dhe disa nga përdoruesit e rrjeteve sociale, janë inatosur për zgjedhjen e rrobave që i konsiderojnë të papërshtatshme, por për disa është një hit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat