Do të mbahet turneu ndërkombëtar ‘Ekrem Rexha - komandant Drini’

Boksi

Do të mbahet turneu ndërkombëtar ‘Ekrem Rexha - komandant Drini’

Më: 14 korrik 2021 Në ora: 11:43
Do të mbahet turneu ndërkombëtar ‘Ekrem Rexha - komandant Drini’

Federata e Boksit e Kosovës ka bërë të gjitha përgatitjet e duhura për turneun e radhës.

Klubi i boksit Prizreni do të organizon turneun  ndërkombëtar tradicional ‘Ekrem Rexha - komandant Drini’, me 17 korrik, në Palestrën e Sporteve ‘Sezai Surroi’ Prizren, njpfton Federata e Boksit e Kosovës. 

Duelet fillojnë nga ora 18:00 dhe priten meçe interesante.

Gjyqtarë që do të ndajnë drejtësinë: Latif Demolli, Fadil Bekteshi, Visar Ibrahimi, Granit Qorri, Filip Nue dhe delegat Nadir Shllaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat