Do të mbahet turneu memorial “Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj"

Boksi

Do të mbahet turneu memorial “Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj"

Nga: K.G. Më: 9 shtator 2021 Në ora: 13:13
Do të mbahet turneu memorial “Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj!

Në Klinë do të mbahet turneu i boksit në nderim të dëshmorëve.

Organizatorët po i bëjnë të gjitha përgatitjet e duhura për turneun që do të mbahet në fund të shtatorit.  

“KBO Dukagjini nga Klina, me 29 shtator, organizon turneun e boksit memorial kushtuar dëshmorëve Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj.

Matja zyrtare nga ora 11-12 ora.

Duelet fillojnë nga ora 15.00 në Palestrën e sporteve ‘Adem Jashari’ në Klinë”, njofton Federata e Boksit e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat