Zyrtarizohet ora e meçit drithërues mes Haxhi Krasniqit dhe Dominic Boselit

Boksi

Zyrtarizohet ora e meçit drithërues mes Haxhi Krasniqit dhe Dominic Boselit

Nga: K.Goca Më: 8 tetor 2021 Në ora: 19:00
Zyrtarizohet ora e meçit drithërues mes Haxhi Krasniqit dhe Dominic Boselit

E qartë se sa ora pritet të fillojë nesër (9 tetor) meçi drithërues mes trimit nga Kosova, Haxhi Krasniqit dhe gjermanit Dominic Boselit. 

Meç që pritet më emocione të mëdha tek kudo që jetojnë  e veprojnë shqiptarët, për faktin se Krasniqi lufton për të mbrojtur titullin e kampionit të botës në versionin WBA në kategorinë gjysmë të rëndë.

Gjithçka është gati për sfidën e madhe në GETEC ARENA në Magdeburg.  

“Nesër mbrëma nga ora 23:00 mund ta ndiqni duelin Krasniqi vs. Bösel LIVE ne televizionin shtetëror gjerman ARD si dhe ne Klan Kosova etj.”, njofton kampi i Haxhi Krasniqit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat