Hasani i gatshëm për dy duelet e ardhshme - Bota Sot
Hasani i gatshëm për dy duelet e ardhshme

Boksi

Hasani i gatshëm për dy duelet e ardhshme

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 15:22
Hasani i gatshëm për dy duelet e ardhshme

Kikboksieri i njohur nga Kosova që jeton dhe vepron në Zvicër, Muharrem Hasani më 29 shtator do të ketë një ndeshje interesante pasi do të ballafaqohet me një luftëtar shumë të papërshtatshëm që quhet Karamoustekas Michail, kurse atë e pret edhe një ndeshje më 17.11.2018 për titull ËKU ËM deri më 95 kg, por kundërshtari ende nuk dihet. “Momentalisht po përgatitem për ndeshjen e ardhshme që më pret në fund të këtij muaji. Po ndihem mirë dhe besoj se do të paraqes një luftë të mirë ndaj kundërshtarit tim, por pse jo edhe të arrij fitore. Më pas do të përgatitem edhe për ndeshjen e 17 nëntorit ku do përballem për titull”, tha Hasani për “ArenaRing”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...