Kështu duket Gigi Hadid në festivalin Coachella - Bota Sot
Kështu duket Gigi Hadid në festivalin Coachella

Bota e Yjeve

Kështu duket Gigi Hadid në festivalin Coachella

Nga: Bota sot Më: 13 prill 2019 Në ora: 08:54
Gigi Hadid

Coachella është konsideruar si koha e preferuar e saj.

Pra, Gigi Hadid tregoj ndjenjat e saj duke shijuar kohën në festivalin muzikor Indio të premtën në Kaliforni.

Bukuroshja bionde, ishte veshur me ngjyra dhe kishte vënë shumë aksesorë të modës përpara.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...