E shtrirë në shtrat, Rina Balaj po duket ‘zjarr’ - Bota Sot
E shtrirë në shtrat, Rina Balaj po duket ‘zjarr’

Bota e Yjeve

E shtrirë në shtrat, Rina Balaj po duket ‘zjarr’

Më: 21 prill 2019 Në ora: 14:11
Rina Balaj

Rina Balaj po vazhdon me aktivitet e saj muzikore dhe koncerte.

Reperja e njohur, përditshmërinë e saj e ndan edhe me adhuruesit në llogarinë zyrtare të ‘Instagramit’

Rina edhe këtë herë përmes një imazh provokuese ka treguar se ndodhe në Tiranë me angazhimet e radhës.

E veshur në një fustan dypjesësh me ngjyrë vishnje, Rina dukej në top formë teksa theksoj të pasmet seksi dhe belin e hollë.

Ndryshe, Rina po shijon suksesin e projektit të fundit ‘Ilegal’ dhe ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një bashkëpunim të ri.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...