Miley Cyrus mbulon vetëm gjoksin me dy lepuj - Bota Sot
Miley Cyrus mbulon vetëm gjoksin me dy lepuj

Bota e Yjeve

Miley Cyrus mbulon vetëm gjoksin me dy lepuj

Nga: Bota sot Më: 22 prill 2019 Në ora: 09:21
Miley Cyrus

Ajo nuk është e panjohur për tu zhveshur për 92 milionë ndjekësit e saj.

Dhe Miley Cyrus e bëri këtë të dielën sa për të festuar pashkët.

Bukuroshja 26 vjeqare ndau një foto të rikthimit të saj, duke u paraqitur modeste me dy lepuj tek maja e gjoksit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...