Gjoksat më të mirë për sonte, ato të Christinas - Bota Sot
Gjoksat më të mirë për sonte, ato të Christinas

Bota e Yjeve

Gjoksat më të mirë për sonte, ato të Christinas

Më: 23 prill 2019 Në ora: 22:32
Christine McGuinness

Christine McGuinness ka treguar asetet e saj të kolme derisa është djersitur gjatë ushtrimeve me joga me yllin e Hollyoaks, Sarah-Jayne Dunn

Ato të dyja janë personalitete të njohura të televizionit derisa kanë treguar asetet e tyre seksi në postimet e fundit.

Christine McGuinness dhe Sarah-Jayne Dunn kanë zgjedhur që ti ngritin temperaturat, kurse pritet që të lansojnë koleksionin e ri për verë “NEU Apparel” .

Ylli i “Real Housewives of Cheshire” (30) dhe aktorja e Hollyoaks (37), kanë shkëlqyer në këtë fotosesion i cili është bërë në Kështjellën e Cheshire në Peckferton. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...