Aktorja e njohur, incident i nxehtë në plazh - Bota Sot
Aktorja e njohur, incident i nxehtë në plazh

Bota e Yjeve

Aktorja e njohur, incident i nxehtë në plazh

Më: 26 prill 2019 Në ora: 06:55
Charlotte McKinney

Aktorja dhe modelja amerikane, Charlotte McKinney ka zgjedhur të relaksohet në plazh, këto ditë të ngrohta pranvere.

Megjithatë 24-vjeçarja nuk u ka shpëtuar paparacëve të shumtë, të cilët kanë nxituar të shkrepin foto të saj me bikini.

E pikërisht në një nga fotot, ka pasur edhe një “incident’ të vogël, që tregonte se bikini i aktores McKinney ishte shumë i vogël, për të mbajtur brenda format e saj të bëshme.

Image

Aktorja nga Florida u bë e famshme për rolin e Julias në filmin “Baywatch” të vitit 2017, ndërsa ndiqet nga më tepër se një milionë fansa në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...