Rihanna shfaqet transparente, tregon hiret trupore - Bota Sot
Rihanna shfaqet transparente, tregon hiret trupore

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet transparente, tregon hiret trupore

Nga: Bota sot Më: 27 prill 2019 Në ora: 14:44
Rihanna

Ajo ka udhëtuar drejt Barbadosit për të festuar ditëlindjen e vëllait të saj Rorrey.

Dhe Rihanna u sigurua që të marrë gjithë vëmendjen, derisa po shijonte festën, përcjell Bota sot.

Ylli 31 vjeçar dukej për mrekulli, e veshur në xhinse të shkurtra, në të cilën tregoi këmbët seksi.

Ndërsa, në pjesën e sipërme ajo mbante veshur sytjena, duke ekspozuar barkun dhe gjoksin./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...