Demi Rose çmend me format, si lë vend imagjinatës - Bota Sot
Demi Rose çmend me format, si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Demi Rose çmend me format, si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 3 maj 2019 Në ora: 13:41
Demi Rose

Format e saj të famshme trupore e kanë marrë atë nga periferitë e Sutton Coldfield në dritat e ndritshme të Hollivudit.

Dhe Demi Rose ishte sërish në elementin e saj më të mirë, derisa po pozonte në bikini nude në Tunizi, ku dhe po pushon aktualisht, përcjell Bota sot.

Modelja 24 vjeçare dukej sensacionale, duke treguar fizikun mahnitës, gjoksin shpërthyes, barkun e sheshtë dhe të pasmet gjigante./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat