Si lë vend imagjinatës, Demi në fustan transparent dhe pa sytjena - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, Demi në fustan transparent dhe pa sytjena

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, Demi në fustan transparent dhe pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 8 maj 2019 Në ora: 13:23
Demi Rose

Demi Rose po shijon pushimet në Tunizi, nga ku është shfaqur mahnitëse të mërkurën.

24 vjeçarja ka treguar hiret trupore në një fustan të verdhë dhe transparent, përcjell Bota sot.

Zeshkania bukuroshe është shfaqur për mrekulli, derisa ka ekspozuar gjoksin bombastik pa sytjena./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...