Misse Beqiri shfaqet seksi përkrah të fejuarit - Bota Sot
Misse Beqiri shfaqet seksi përkrah të fejuarit

Bota e Yjeve

Misse Beqiri shfaqet seksi përkrah të fejuarit

Nga: Bota sot Më: 11 maj 2019 Në ora: 13:33
Jake Hall dhe Misse Beqiri

Jake Hall dhe e fejuara e tij Misse Beqiri, u shfaqen bashkë dhe të lumtur në festën Casamigos në hotelin Nobu Marbella, të premten, përcjell Bota sot.

Çifti ishin të shoqëruar nga yje të tjerë, të cilët ishin mbledhur për të festuar fillimin e verës.

31 vjeçarja dukej për mrekulli në një fustan të verdhë, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

Me çarjen në pjesën e këmbëve të fustanit, ajo nuk i la vend imagjinatës, për pak duke treguar dhe pjesët intime./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...