Askush si Beyonce, paraqitja e radhës me shumë stil e divës së muzikës! - Bota Sot
Askush si Beyonce, paraqitja e radhës me shumë stil e divës së muzikës!

Bota e Yjeve

Askush si Beyonce, paraqitja e radhës me shumë stil e divës së muzikës!

Më: 12 maj 2019 Në ora: 08:54
Beyonce

Beyonce së bashku me bashkëshortin Jay-Z së fundi morën pjesë në një ndeshje basketbolli në të NBA.

Dhe çifti i njohur nuk kishin si të kalonin pa vëmendjen e të pranishmëve teksa nuk mund ti ndaheshin njëri-tjetrit.

Duka e 37 vjeçares ishte poashtu në fokus të mediave, me shumë stil në një veshje të ngushtë, këngëtarja u kujdese të theksonte format ‘bombastike’

Imazh të kësaj paraqitje ka publikuar edhe vet Beyonce derisa dukej impresionuese.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...