Chrissy Teigen publikon foto nudo - Bota Sot
Chrissy Teigen publikon foto nudo

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen publikon foto nudo

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:05
Chrissy Teigen dhe John Legend

Chrissy Teigen është një nënë e hapur e dy fëmijëve të bukur, Luna 3 vjeqare dhe Miles 11 muajsh.

Dhe ky titull i nënës e ka forcuar më tepër modelen e Sports Illustrated.

Teigen 33 vjeqare shpërndau të dielen në Instragram një foto të trupit të saj të zhveshur plotësisht.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...