Nga ringu në plazh, ylli i sporteve luftarake di të jetë edhe provokative - Bota Sot
Nga ringu në plazh, ylli i sporteve luftarake di të jetë edhe provokative

Bota e Yjeve

Nga ringu në plazh, ylli i sporteve luftarake di të jetë edhe provokative

Më: 13 maj 2019 Në ora: 13:24
Paige VanZant

Ylli i sporteve luftarake ka provokuar me pozat në bikini.

Ylli i sporteve luftarake, Paige VanZant, ka qenë pjesë e revistës ‘Sports Illustrated Swimsuit 2019’.

Ajo ka pozuar në bikini dhe ka marrë të gjithë vëmendjen e ndjekësve kur më pas fotot i ka ndarë me ta në llogarinë e saj në Instagram.

Format e saj trupore ka arritur t’i ketë të tilla pas ushtrimeve të shpeshta në palestër. Ish-modelja, tashmë boksiere, ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...