“Nuk po gjej dot dashurinë. Meshkujt më duan për seks”, deklarata e modeles - Bota Sot
“Nuk po gjej dot dashurinë. Meshkujt më duan për seks”, deklarata e modeles

Bota e Yjeve

“Nuk po gjej dot dashurinë. Meshkujt më duan për seks”, deklarata e modeles

Më: 13 maj 2019 Në ora: 22:58
Jenna Thompson

Modelja britanike Jenna Thompson, ka befasuar me deklaratën e saj live në televizion duke thënë se pamja e saj e ka lënë të vetmuar, pa partner.

Dy vite më parë ajo u nda nga i dashuri i saj dhe shprehet se takimet e radhës me meshkuj, kanë qenë katastrofë për të.

Ajo mendon se për shkak të pmjaes së saj nuk ka patur fat në dashuri.

“Unë mendoj se meshkujt tërhiqen vetëm pas pamjes time. Ata thjesht duan lidhje të shkurtër ose një natë për seks. Askush nuk më sheh për diçka më serioze”, tha nëna e dy fëmijëve në emisionin “This Morning Today”.

Por shikuesit nga shtëpia kishin reagime të ndryshme për këtë çështje.

Disa shpreheshin se bukuria duket në shpirt jo në paraqitjen e jashtme, ndërsa të tjerë e paragjykonin për vetëbesimin e tepruar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...