Bella tregon thithkat pa sytjena, si lë vend imagjinatës - Bota Sot
Bella tregon thithkat pa sytjena, si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Bella tregon thithkat pa sytjena, si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2019 Në ora: 23:19
Bella Hadid

Ajo është ndër modelet më të mira në botë, e që shumë shpesh del pa sytjena.

E tillë ishte edhe të hënë në mëngjes, derisa ajo kishte dalë për të realizuar një set fotografik në Malibu, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja nuk i la vend aspak imagjinatës, derisa u pa vetëm në brekë dhe një veshje sipër transparente, që tregonte krejtësisht gjoksin./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...