Mos i humbisni këto foto të familjes Kardashian - Bota Sot
Mos i humbisni këto foto të familjes Kardashian

Bota e Yjeve

Mos i humbisni këto foto të familjes Kardashian

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:34
Familja Kardashian

Keeping Up With The Kardashians u bë më e lehtë për njujorkezët.

Madame Tussauds shfaqi një episod të tyre për herë të parë në këtë TV mbretërore.

Nëna Kriss Jenner është bashkuar me vajzat, Kim Kardashian West, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...