Penelope Cruz, një princeshë e vërtetë në tapetin e kuq të Kanës!!! - Bota Sot
Penelope Cruz, një princeshë e vërtetë në tapetin e kuq të Kanës!!!

Bota e Yjeve

Penelope Cruz, një princeshë e vërtetë në tapetin e kuq të Kanës!!!

Më: 18 maj 2019 Në ora: 18:07
Penelope Cruz

Është ajo koha e preferuar e vitit; festivali I filmit në Kanë pritet me padurim nga ata që janë të përfshirë në këtë industry; por ai është dhe një mundësi e rrallë për të parë veshje të mrekullueshme dhe tendencat e fundit të modës. Glamuri i tapetit të kuq të Kanës është i padiskutueshëm. Dhe një prej atyre që shkëlqeu aty ishte Penelope Cruz!

Aktorja kishte veshur një fustan klasik, të kombinuar me vëthë diamanti, i cili nuk dilte krejtësisht jashtë traditës së vendit, dhe t`I kujtonte disi veshjet spanjolle.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...