Pamela Anderson 'rrezikon' të shfaq gjoksin e famshëm - Bota Sot
Pamela Anderson 'rrezikon' të shfaq gjoksin e famshëm

Bota e Yjeve

Pamela Anderson 'rrezikon' të shfaq gjoksin e famshëm

Nga: Bota sot Më: 20 maj 2019 Në ora: 09:39
Pamela Anderson

Ajo u bë një sensacion global në rolin e saj për Baywatch.

Dhe Pamela Anderson sërish mori shumë vëmendje kur u paraqit të dielën me të dashurin e saj Adil Rami në Paris.

Modelja e Playboy, 51 vjeqarja tregoj figurën e saj me një fustan të zi, derisa po ecte drejt qilimit të kuq.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...