Sa sensuale është Kimberley në fotot e fundit - Bota Sot
Sa sensuale është Kimberley në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Sa sensuale është Kimberley në fotot e fundit

Më: 25 maj 2019 Në ora: 06:52
Kimberley Garner

Kimberley Garner ka hequr jelekët për të treguar pak gjoksin për shkak të këmishës së saj transparente, derisa ajo po e përcjell nga afër Festivalin e Cannes

Ajo kishte një paraqitje mbresëlënëse në tepihun e kuq, derisa po përcjell edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Cannes.

Kimberley Garner nuk heziton të bëj këso paraqitje dhe e ka bërë këtë sonte (e premte) në Cannes.

Image

Ish ylli i Made In Chelsea, ka treguar më shumë se duhet gjoksin e saj seksi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...