Amber Rose ‘fsheh’ barkun e fryrë veshur në të zeza - Bota Sot
Amber Rose ‘fsheh’ barkun e fryrë veshur në të zeza

Bota e Yjeve

Amber Rose ‘fsheh’ barkun e fryrë veshur në të zeza

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:52
Amber Rose

Ajo pret një djalë të vogël me Def Jam, me regjizorin, Alexzander A.E 'Edwards në tetor.

Modelja 35 vjeçare ishte veshur shumë sport me një paruke bjonde dhe madje dukej sikur tentonte ta fshihte barkun e veshur në të zeza teksa dilte nga një sallon bukurie në Los Anxhelos ku edhe në foto dallohet se sapo ka bërë thonjtë e saj.

Amber Rose është ish-bashkëshortja e Kanye West para se ky i fundit të martohej dhe të krijonte familje me Kim Kardashian. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...