Selena shfaqet seksi për Puma - Bota Sot
Selena shfaqet seksi për Puma

Bota e Yjeve

Selena shfaqet seksi për Puma

Nga: Bota sot Më: 15 qershor 2019 Në ora: 14:46
Selena Gomez

Ajo është një inspirim për një trup të ëndrrave.

Dhe Selena Gomez ka debutuar me koleksionin e ri për verë të Puma-s, ku ka publikuar fotografitë e e reja, përcjell Bota sot.

Koleksioni është lansuar të mërkurën dhe këngëtarja është shfaqur tejet seksi në rroba të ngushta, duke theksuar linjat trupore./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...