Eva Longoria shfaqet kaq e lumtur me djalin e saj - Bota Sot
Eva Longoria shfaqet kaq e lumtur me djalin e saj

Bota e Yjeve

Eva Longoria shfaqet kaq e lumtur me djalin e saj

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2019 Në ora: 20:50
Eva Longoria

Ajo kohët e fundit shënoj ditëlindjen e parë të djalit të saj.

Dhe Eva Longoria u tregua një nënë e mirë, derisa fëmija i saj Santiago ishte veshur sipas ceremonisë së inaugurimit të Dhomës Globale, një qendër trajtimi për fëmjët me sëmundje të rralla dhe kronike në Marbella të Spanjës.

Ylli i The Desperate Housewives e mbante djalin e saj të ëmbël afër krahut të saj gjate gjithë kohës duke realizuar edhe selfie me të.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat