“I forti” Jason Statham me të fejuarën marrin pjesë në premierën e filmit Fast & Furious - Bota Sot
“I forti” Jason Statham me të fejuarën marrin pjesë në premierën e filmit Fast & Furious

Bota e Yjeve

“I forti” Jason Statham me të fejuarën marrin pjesë në premierën e filmit Fast & Furious

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 08:44
Jason Statham

Aktori i njohur Jason Statham është parë teksa ka marrë pjesë në premierën e filmit të ri Fast & Furious presents Hobbs & Shaw, së bashku me të fejuarën e tij bukuroshe Rosie Huntington-Whiteley.

Rosie Huntington-Whiteley mori vëmendjen, duke shkëlqyer e veshur me një fustan të bardhë në të cilin dukej tejet bukur.

Supermodelja 32 vjeçare e shoqëronte të fejuarin e saj, yllin e filmit Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, në Los Anxhelos. 

Ata janë edhe prindër të një djali 2 vjeçarë.

Ndryshe ata janë një çift mjaft i dashur dhe i përfolur nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...