Candice Swanepoel shumë 'joshëse' në fustanin e bardhë - Bota Sot
Candice Swanepoel shumë 'joshëse' në fustanin e bardhë

Bota e Yjeve

Candice Swanepoel shumë 'joshëse' në fustanin e bardhë

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:41
Candice Swanepoel

Ajo është një modele e klasit botëror.

Dhe Candice Swanepoel e bëri këtë shumë të qartë kur mori pjesë në programin Vital Proteins në Soho Beach House në Miami të premten.

Atje, ylli i Victoria Angel dukej joreale e veshur me një fustan të bardhë që tregon trupin e saj mahnitës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat