Publikon foton seksi, Irina Shayk i tregon Bradley-t se çfarë ka humbur - Bota Sot
Publikon foton seksi, Irina Shayk i tregon Bradley-t se çfarë ka humbur

Bota e Yjeve

Publikon foton seksi, Irina Shayk i tregon Bradley-t se çfarë ka humbur

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 15:54
Irina Shayk

Muajin e kaluar, Irina Shayk u nda nga partneri i saj, Brandly Cooper. Modelja seksi është siguruar që t’i kujtojë ish-it se çfarë ka humbur, duke publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu.

33-vjeçarja ka pozuar para pasqyrës dhe krahas fotos shkruan: “Ngjyra ime e re e preferuar e verës është këtu.

Fotografia ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku ndjekësit i shkruajnë se si ka mundësi se çdo vit bëhet më e bukur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat