Sara Sampiano shijon pushimet e ëndrrave - Bota Sot
Sara Sampiano shijon pushimet e ëndrrave

Bota e Yjeve

Sara Sampiano shijon pushimet e ëndrrave

Nga: Bota sot Më: 18 korrik 2019 Në ora: 21:34
Sara Sampiano

Sara Sampiano po shijon pushmet e ëndrrave, diellin italian, ujin e kaltër dhe jahtin luksoz.

Për tu larguar nga i nxehti i diellit, ylli i Victoria Secret u hodh nga jahti në detin Mesdhe me një palë bikine ngjyrë portokalli.

Ajo u shfaq në këto pushime, pasi kishte shijuar një tjetër pushim në Capri me disa miq.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat