Modelja shqiptare tjetër gjë nuk di, me foto provokative merret çdo ditë! - Bota Sot
Modelja shqiptare tjetër gjë nuk di, me foto provokative merret çdo ditë!

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare tjetër gjë nuk di, me foto provokative merret çdo ditë!

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 08:27
Oriola Marashi

Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të përfolura aktualisht.

Marashi gëzon një bukuri natyrale dhe nuk heziton ta tregojë atë. Por, modelja në fjalë kohën e fundit dukshëm ka shtuar provokimet duke treguar më shumë se që duhet.

Edhe në paraqitjen e radhës ajo ka nxjerr në pah linjat e trupit të saj, që padyshim duken perfekt.

Image

Marashi këto ditë vere i ka shfrytëzuar si mos më mirë, derisa të njejtën kohë shpesh herë ka freskuar edhe rrjetet sociale me poza të ndryshme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...