Demi Rose shfaq linjat e 'nxehta' - Bota Sot
Demi Rose shfaq linjat e 'nxehta'

Bota e Yjeve

Demi Rose shfaq linjat e 'nxehta'

Nga: Bota sot Më: 19 korrik 2019 Në ora: 22:05
Demi Rose

Ajo nuk është e panjohur për të treguar figurën e saj sensacionale në mediat sociale.

Dhe Demi Rose ka publikuar në Instagramin e saj të enjten disa foto.

Modelja 24 vjeqare tregoj linjat e saj të bollshme me bikine neoni rozë, derisa pushonte në një shtrat të papërshtatshëm në Miami, Florida.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat