Kylie Jenner ia kalon me të pasme edhe Kim Kardashian - Bota Sot
Kylie Jenner ia kalon me të pasme edhe Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Kylie Jenner ia kalon me të pasme edhe Kim Kardashian

Nga: Bota sot Më: 20 korrik 2019 Në ora: 21:08
Kylie Jenner

Ajo ka qenë duke pushuar në Turks dhe Caicos.

Por nxehtësia e verës nuk ishte e mjaftueshme për Kylie Jenner, e cila vazhdoj të ngritë temperaturat për fansat e saj në Instagram me një seri fotografish.

21 vjeqarja paraqiti stuhi me rroba banjo dhe të pasme, derisa u paraqit në disa shkallë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat