Avokatja e njohur djeg rrjetet sociale - Bota Sot
Avokatja e njohur djeg rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Avokatja e njohur djeg rrjetet sociale

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 07:57
Arnida Çapi

E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale.

Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe linjat e saj trupore.

Kujtojmë që në Zgjedhjet Parlamentare të vitit 2013, ajo kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, por nuk arriti të fitonte.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat