Kështu duket Kylie Jenner në një të diele - Bota Sot
Kështu duket Kylie Jenner në një të diele

Bota e Yjeve

Kështu duket Kylie Jenner në një të diele

Nga: Bota sot Më: 29 korrik 2019 Në ora: 09:54
Kylie Jenner

Ajo është parë duke dalë nga klubi i modës Nice Guy me shoqen e saj të ngushtë, Yris Palmer.

Dhe një ditë më vonë, Kylie Jenner në Instagram tregoj veshjen e saj e një dalje  rastësore.

Ylli televiziv 21 vjeqar tregoj veshjen e saj menjë bluzë të bardhë dhe pantolllona të zi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...