E zhveshur dhe me fyt të prerë, gjendet e vdekur brenda në valixhe modelja e njohur - Bota Sot
E zhveshur dhe me fyt të prerë, gjendet e vdekur brenda në valixhe modelja e njohur

Bota e Yjeve

E zhveshur dhe me fyt të prerë, gjendet e vdekur brenda në valixhe modelja e njohur

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 12:51
Ekaterina K

Një modele ruse 24-vjeçare është gjetur vdekur brenda në një valixhe në apartamentin e saj në Moskë.

Trupi i modeles Ekaterina K. ishte zhveshur dhe ishte qëlluar disa herë me thikë.

Autori i kishte prerë fytin, ndërsa hetimet janë përqendruar te vrasja për shkak të xhelozisë.

Image

Modelja e njohur, blogere dhe një studente e shkëlqyer, e cila kishte fituar shkollimin për mjekësi, ndiqej nga rreth 80 mijë persona në rrjetin social Instagram.

Gjithashtu fansat mendonin se modelja kishte njw ngjashmëri të madhe me aktoren e njohur britanike dhe ikonën e modës Audrey Hepburn.

Image

Sipas autoriteteve, modelja kishte vetëm pak muaj që ishte ndarë nga i dashuri i saj 35-vjeçar dhe ishte lidhur me një burrë të moshuar 52-vjeçar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...