Gjyste Vulaj në sezonin më të nxehtë, unike e plot stil - Bota Sot
Gjyste Vulaj në sezonin më të nxehtë, unike e plot stil

Bota e Yjeve

Gjyste Vulaj në sezonin më të nxehtë, unike e plot stil

Nga: Maksim Gjokaj Më: 29 korrik 2019 Në ora: 19:12
Gjyste Vulaj

Duhesh të jesh si ajo për tu veshur me plot stil e unike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😉

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Në sezonin më të ngarkuar e më të nxehtë artistja Gjyste Vulaj duket mjaft fashion me veshjet më In ku shkëlqen duke respektuar edhe ftesat e shumta që ajo ka çdo natë në dasmat e gëzimet shqiptare.

Ajo ka shije e zgjedh markat më të njohura në botë duke i dhënë një dorë dhe kombinim siç din vetëm ajo.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...