Edhe pse 50 vjeç, Jackman në formën e tij më të mirë - Bota Sot
Edhe pse 50 vjeç, Jackman në formën e tij më të mirë

Bota e Yjeve

Edhe pse 50 vjeç, Jackman në formën e tij më të mirë

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 22:13
Hugh Jackman

Aktori australian, Hugh Jackman, i njohur prej filmat e X-Men po ashtu edhe Kate & Leopold, ka treguar fizikun e tij të mrekullueshëm, edhe pse në moshën 50 vjeçare duket në formën e tij më të mirë.

50 vjeçari është fotografuar në plazhin e Sydney Bondi, i veshur me një palë tuta plazhi ngjyrë blu dhe pa dyshim që ajo që bie në sy është fiziku i tij i palestruar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...