Motrat Hadid shkaktojnë “tërmet” - Bota Sot
Motrat Hadid shkaktojnë “tërmet”

Bota e Yjeve

Motrat Hadid shkaktojnë “tërmet”

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 22:21
Bella Hadid

Dy super modelet e momentit janë në Mykonos, Greqi, duke festuar ditëlindjen e 34 të Alana Hadid, motra e tyre më e madhe.

Bella, 22 vjeç, dhe Gigi Hadid, 24, u panë të hënën, në super formë.

Ato shkëlqenin në bikini dhe duket se po shijonin në maksimum kohën e pushimit.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...