Kjo është shtëpia super luksoze e çiftit Bieber - Bota Sot
Kjo është shtëpia super luksoze e çiftit Bieber

Bota e Yjeve

Kjo është shtëpia super luksoze e çiftit Bieber

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 12:44
Justin Biber

Hailey dhe Justin ka kohë që janë duke bashkëjetuar.

Justin Bieber ka ndarë me fansat e tij disa pamje nga vila multi-milionëshe në të cilën bashkëjeton me gruan Hailey Bieber.

Çifti i cili i ka dhënë fund beqarisë në shtator të vitit të kaluar, këtë vit janë zhvendosur në shtëpi të re në Beverly Hills ku po shijojnë lidhjen e tyre.

Në pronë ka pishinë dhe kopsht të gjerë, prona ka pesë dhoma gjumi, shtatë banjo, një bodrum vere, dhomë kinema dhe bar.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...