“Si kukull Barbie”, Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësit me pozat në “Instagram” - Bota Sot
“Si kukull Barbie”, Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësit me pozat në “Instagram”

Bota e Yjeve

“Si kukull Barbie”, Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësit me pozat në “Instagram”

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 17:54
Klaudia Pepa

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me ndjekësit foto e video nga përditshmëria.

Si pasojë, ajo është edhe një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

Ditën e sotme, balerina ka publikuar në “Instagram” disa fotografi , ku shfaqet elegante e veshur e gjitha në rozë dhe duket si një Barbie.

Pozat e saj kanë marrë mijëra komente, ndërkohë kanë qenë edhe fansat e saj ata që e kanë komplimentuar dhe e kanë krahasuar Klaudian me kukullën Barbie.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...