Kjo aktore e puth në buzë Brad Pitt-in - Bota Sot
Kjo aktore e puth në buzë Brad Pitt-in

Bota e Yjeve

Kjo aktore e puth në buzë Brad Pitt-in

Nga: Bota sot Më: 31 korrik 2019 Në ora: 23:41
Brad Pitt/Lena Dunham

Lena Dunham duket se e pëlqen Brad Pitt qe nga koha kur ata luajtën bashkë në filmin Once Upon A Time në Hollyëood.

Të dy u panë shpesh duke biseduar në Los Angelos që nga viti 2018.

Dhe të martën, ylli 33 vjeqar u fotografua duke e puthur ikonën e filmit, i cili është beqar që nga ndarja me Angelina Jolie në vitin 2016./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...