Tifozja e Inter çmend fansat me postimet e fundit - Bota Sot
Tifozja e Inter çmend fansat me postimet e fundit

Bota e Yjeve

Tifozja e Inter çmend fansat me postimet e fundit

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 08:14
Agustina Gandolfo

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez vazhdojnë të shijojnë pushimet deri në fillimin e sezonit të ri.

Modelja argjentinase u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, të cilat janë shumë provokuese dhe seksi.

“Po mendoj të jetoj këtu”, shkruan Agustina, duke çmuar panoramën ekzotike dhe detin e mrekullueshëm pas shpinës së saj.

Ju ftojmë të shikoni disa nga fotot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...