Nuk i heq sytë nga të pasmet e saj... - Bota Sot
Nuk i heq sytë nga të pasmet e saj...

Bota e Yjeve

Nuk i heq sytë nga të pasmet e saj...

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2019 Në ora: 20:30
Karrueche Tran dhe i dashuri i saj Victor Cruz

Ky qift është në kohën e ishullit.

Karrueche Tran dhe i dashuri i saj Victor Cruz po bëjnë një pushim të nevojshëm.

Të dy, të cilat janë bashkë që nga viti 2017, u panë në Honolulu të enjten në plazh./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...