Demi Rose e tepron, nga vaska e zhveshur pozon - Bota Sot
Demi Rose e tepron, nga vaska e zhveshur pozon

Bota e Yjeve

Demi Rose e tepron, nga vaska e zhveshur pozon

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 07:02
Demi Rose

Demi Rose është njëra ndër femrat më tërheqëse në botë.

Pozat e saj provokative sa vijnë e shohin, shkruan Indeksonline.

Rose ka realizuar një fotosesion të ri, dhe padyshim duket shumë seksi.

Ajo e ka tepruar paksa pasi që është shfaqur pa të brendshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...